Отзывы

     Огромное спасибо за профессионализм , чуткость, внимание . Всему колективу клиники” Визиобуд-плюс” и доктору - золотые руки - Мельнику В.О.

Мира,добра,процветания клинике и ее сотрудникам. Храни вас Бог.

Червоненко Геннадий

     Хочемо висловити величезні слова подяки Володимиру Олексійовичу,який лікар від Бога, а саме головне ,що дуже порядна ,чуйна ,добра та кваліфікована людина. Дуже б хотілося,щоб саме таких великих спеціалістів було більше у житті , які б допомагали людям.

Володимир Олексійович, бажаю ,Вам здоров’я ,успіхів та усього НАЙКРАЩОГО!!!

З вдячністю Оля

Оля

     Висловлюємо велику вдячність за кваліфіковану допомогу,доброту,людяність,щире серце прекрасним лікарям, справжнім знавцям своєї справи ,високий професіоналізм Мельнику Володимиру Олексійовичу - лікарю від Бога і Стремовській Ніні Борисівні. Низький Вам уклін і хай береже Вас ангел-хранитель.

З вдячністю Данько.

Данько

     Велике щире спасибі Володимиру Олексійовичу! Ще вчора я майже нічого не бачила , а сьогодні-диво. Дякую лікуючому лікарю Ніні Борисівні за її ніжні і вправні ручки і професіоналізм. Дякую всьому персоналу за корекційне і чутке ставлення до пацієнтів. Ви щасливі люди , Вам дав Бог дар повертати людям зір.

Кубрак Л.С.

     Молодую ,но уже очень толковую девушку врача Нину Борисовну Стремовскую,благодарим за профессионализм ,внимание,приятное общение. Удачи ,развития!

Тихонов Вадим

      Хочу висловити слова вдячності лікарю Капельці Русланові Анатолійовичу , який кваліфіковано і з великою повагою ставиться до пацієнта ,завжди вчасно порадить ,надасть усю потрібну допомогу ,знайде потрібні слова для заспокоєння і бадьорості.

Панін О.М

     Хочу подякувати лікарю,Капельці Руслану Анатолійовичу за уважне ставлення, доброзичливість, уміння спілкуватися з такими різними пацієнтами. Бажаю Вам терпіння, сил і здоров’я, щоб і надалі залишатися відкриватися до людей і їхніх проблем ,пов’язаних зі здоров’ям. Хай кожен Ваш день буде світлим і радісним.

З повагою

Коваль Таіса

      Хочу виразити щирі слова вдячності лікарю, який до пацієнта ставиться , як до рідної людини і надає не тільки діагноз та рекомендації,а й надію, навіть не надію,а впевненість ,  що саме тепер все буде добре і здоровий зір не полишить тебе. Шановний Руслан Анатолійович,спасибі Вам і дай БОГ здоров’я на багато років.

Микитченко В.П.
Страницы